Krótko o nas
„ALL-MED” Medyczny Instytut Badawczy został założony przez prof. dr hab. Marka Jutela w 2006 roku. Centrum leczenia alergii, astmy i szczepień przeciwalergicznych. Opracowaniem oraz wdrażaniem nowych metod diagnostyki, leczenia alergii i innych chorób uwarunkowanych immunologicznie.
Kontakt
open

Pakiety badań

 Home / Laboratorium pakiety / Pakiet tarczyca

ALL-MED - Pakiet tarczyca

PAKIET TARCZYCA pozwala na wykrycie i zróżnicowanie zaburzeń czynnościowych tarczycy (nadczynność/ niedoczynność/ choroby autoimmunologiczne tarczycy). Badania w tym pakiecie mogą służyć do monitorowania przebiegu leczenia już zdiagnozowanych chorób tarczycy.

FT3 oraz FT4 (wolna tyroksyna i wolna trójjodotyronina) są to aktywne formy hormonów. Frakcja całkowita natomiast- T3 i T4 mówi nam o całkowitej ilości hormonów tarczycy, które w ponad 99% związane są białkami krwi, przez co są nieaktywne. Wynik badania zawsze należy oceniać wraz z wynikiem TSH.

Anty-TG, to przeciwciała skierowane przeciwko tyreoglobulinie pomocne w diagnostyce wola, natomiast oznaczenie poziomu anty-TPO pomaga w diagnostyce autoimmunologicznych schorzeń tarczycy.

Pobranie materiału do badania po wcześniejszej rejestracji telefonicznej: 71 341 71 23
materiał do badań: krew

TSH, fT3 (wolne T3), fT4 (wolne T4), anty-TPO, anty-TG

130 zł